.

Најголемиот дел Сребро Позлатен 5n ofc Мека Кабелот Headaphone Кабел За Слушалка diy или поправка LN004780

Најголемиот дел Сребро Позлатен 5n ofc Мека Кабелот Headaphone Кабел За Слушалка diy или поправка LN004780

DEN 522.24

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Оваа цена е за 1pcs.
Она што е во пакет :
Најголемиот дел Сребро Позлатен 5n ofc Мека Кабелот Headaphone Кабел За Слушалка diy или поправка
Ние нудиме на светот превозот. Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. (Ако од експрес, како што се ЕМС DHL обично 10 до 15 дена)
Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 3 до 15days по плаќање е потврдено (некои предмети треба да се производство толку бавно)
Нашите превозот methord вклучуваат : EUB, хонг конг ПОСТ ,EMS, DHL и сл.
Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса .
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Ние може да прилагодено hifi earpone аудио кабел за вас со вашиот ум, ве Молиме испратете ни порака ако ви треба обичај слушалка кабел .

Главните карактеристики

боја:
Сребро.
Бренд Име:
EachDIY
Број На Модел На:
5n ofc Мека Кабелот Headaphone Кабел
Големина:
earphone cable
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No