.

Со Микрофон Далечински Волумен Кабел За Зајнхајзер HD800 Слушалки Слушалките Слушалка

Со Микрофон Далечински Волумен Кабел За Зајнхајзер HD800 Слушалки Слушалките Слушалка

DEN 43200.00

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Должина : 1.2 м.
Далечинскиот на овој кабел одговара за iphone itouch ipad и Повеќето од Android систем на мобилен телефон, како Samsung, HTC, МВР,итн.
Овој кабел е мала тежина дизајн, Многу мека, Без "Стетоскоп ефект"
Нашите кабелот е Убав изглед на кожата. L Форма 3,5 мм адаптер.
Далечинскиот на мојот кабелот е чудесен, Ние дизајн е да го вклучите botton за тоа, така што да се направи тоа може да работи на Iphone OS (како Iphone Itouch Ipad ) и Андроид оперативен СИСТЕМ (како Samsung Ми HTC итн.) mobilephone. Па така од сега за вас не треба да се подготви 2 видови на кабел за слушалки/слушалка.
Добро работи во мојот Samsung и Iphone Itouch.Јас тестирани тоа.
Нашиот далечински работат добро на повеќето од mobilephone уреди.Но.Како што знаете премногу различни модели на уреди во светот сега, Некои модели можеби не ги поддржуваат и на далечински управувач, Па ние не може да гарантира сите модели се компатибилни на нашиот далечински управувач, Ние се обидуваме се потрудиме да се направи тоа лесно да се користи. Се надеваме дека ќе може да го задоволи нашите кабел.
Ако ви се најде тоа може да не работи добро на вашиот уред и можете да го користите прекинувачот копчето и обидете се "Мулти plug неколку пати" , Така што за да ја работат добро.

Главните карактеристики

Бренд Име:
lunashops
Големина:
teflon
Број На Модел На:
Тефлон
боја:
Злато
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No