.

3.5 mm 7N OCC + Сребро Позлатен Бакар Кабел За Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 Слушалки Слушалка

3.5 mm 7N OCC + Сребро Позлатен Бакар Кабел За Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 Слушалки Слушалка

DEN 38400.00

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.
Оваа цена е за .
hifi кабел,должина : 1.2 m,
Она што е во пакет :
3.5 mm 7 N OCC + Сребро Позлатен Бакар Кабел За Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 Слушалки Слушалка
Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Сите наши објектот ќе биде предаден од страна на ЕМС да се изречни или да се регистрирате парцела.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 10 дена откако ќе се плати.
Обично тоа ќе потрае околу 7 до 15 дена за да повеќето земји за примање.
International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури, како што и двете земји на царинската управа . тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Значи, ако ред оваа точка ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за превозот и ракувањето време не ние брод на вашиот предмет во рок од 3 дена .

Главните карактеристики

Бренд Име:
lunashops
Број На Модел На:
кабел
боја:
Црна
Големина:
cable
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No