.

Заштита Торба Случај За Пионер XDP-300R AK100ii Cowon Plenue 2 P2 М2 ONKYO ДП-X1 Sony PHA-2a Колекции Итн.

Заштита Торба Случај За Пионер XDP-300R AK100ii Cowon Plenue 2 P2 М2 ONKYO ДП-X1 Sony PHA-2a Колекции Итн.

DEN 24960.00

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Големина : 19cm*11.5 cm*2,5 до 4mm, одговара за АК seires ДАП и Onkyo,Пионер серија ДАП и sony PHA-2a итн. Како што можете да видите од овој оглас.Користете ја оваа кеса да pretect вашата Машина за Чистење и како нови за долго време,
Плаќање
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Превозот
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 2 до 10 дена откако ќе се плати . Ако сте веледрогерија,ние ќе го избере најдобриот пат од ЕМС DHL Fedex да брод парцела за вас, ако вашата цел е превозот од експрес испорака. Ако сте мало ние ќе брод парцела од регистарот парцела за вас.
International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
За било какви прашања ве молиме испратете e-mail на нашите 24 часа услуга пошта кутија , Ние ќе ви даде одговор во рок од 48 часа.

Главните карактеристики

Бренд Име:
lunashops
Број На Модел На:
кабел
боја:
Злато
Големина:
cable
Тип На Објект:
Адаптер
Пакет:
No