.

LaoG-Seires Машки Слушалка DIY Прилагодено Игли За Sony MDR-EX1000 EX600 EX800 MDR-7550 LN005393

LaoG-Seires Машки Слушалка DIY Прилагодено Игли За Sony MDR-EX1000 EX600 EX800 MDR-7550 LN005393

DEN 954.24

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Оваа цена е за 1 поставите како што можете да видите од сликата. (L+R),
Она што е во пакет :
Lao G-Seires Машки Слушалка DIY Прилагодено Игли За Sony MDR-EX1000 EX600 EX800 MDR-7550
Ние нудиме на светот превозот. Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. (Ако од експрес, како што се ЕМС DHL обично 10 до 15 дена)
Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 3 до 15days по плаќање е потврдено (некои предмети треба да се производство толку бавно)
Нашите превозот methord вклучуваат : EUB, хонг конг ПОСТ ,EMS, DHL и сл.
Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса .
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Ние може да прилагодено hifi earpone аудио кабел за вас со вашиот ум, ве Молиме испратете ни порака ако ви треба обичај слушалка кабел .

Главните карактеристики

Бренд Име:
EachDIY
Број На Модел На:
MDR-EX1000 EX600 EX800 MDR-7550
боја:
Црна
Тип На Објект:
Адаптер
Големина:
earphone pin
Пакет:
No