.

1.3 м Сребро Позлатен + 5N OFC 3,5 мм Слушалка кабел со Микрофон За аудио ATH-IM50 ATH-IM70 ATH-IM01 ATH-IM02 LN004402

1.3 м Сребро Позлатен + 5N OFC 3,5 мм Слушалка кабел со Микрофон За аудио ATH-IM50 ATH-IM70 ATH-IM01 ATH-IM02 LN004402

DEN 1290.24

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Ова е hifi сребро позлатен слушалка diy кабел. Мека жица, Овој кабел може да работи на samsung Iphone Sybian wp os. Се вклопат за повеќето од мобилен телефон. Кабелот е мала тежина.
Она што е во пакет :
1.3 м Сребро Позлатен + 5 N OFC 3,5 мм Слушалка кабел со Микрофон Foraudio ATH-IM50 ATH-IM70 ATH-IM01 ATH-IM02 ATH-IM03 ATH-IM04
Ние нудиме на светот превозот. Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. (Ако од експрес, како што се ЕМС DHL обично 10 до 15 дена)
Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 3 до 15days по плаќање е потврдено (некои предмети треба да се производство толку бавно)
Нашите превозот methord вклучуваат : EUB, хонг конг ПОСТ ,EMS, DHL и сл.
Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса .
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Главните карактеристики

Бренд Име:
EachDIY
боја:
Злато
Големина:
earphone cable
Број На Модел На:
ATH-IM50 ATH-IM70 ATH-IM01 ATH-IM02
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No