.

Сребро Позлатен + 6N OCC Слушалка Кабел За AKG K812 Референца приклучок за Слушалки

Сребро Позлатен + 6N OCC Слушалка Кабел За AKG K812 Референца приклучок за Слушалки

DEN 24000.00

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Состојба : Brand New withouit мало пакет.
Овој кабел е за 1,2 метри. ако сакате обичај други должина pls-мејл мене.
Овој DIY поставен е за diy AKG K812 earhphone кабел.
Она што е во пакет :
Сребро Позлатен + 6 N OCC Слушалка Кабел За AKG K812 Референца приклучок за Слушалки
Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biding.
Сите наши објектот ќе биде предаден од страна на ЕМС да се изречни или да се регистрирате парцела.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.
Ве молиме имајте во предвид : Оваа ставка е предаден од кина, сите на објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 10 дена откако ќе се плати.
Обично тоа ќе потрае околу 7 до 15 дена за да повеќето земји за примање.
International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури, како што и двете земји на царинската управа . тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Значи, ако ред оваа точка ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за превозот и ракувањето време не ние брод на вашиот предмет во рок од 3 дена .

Главните карактеристики

Бренд Име:
lunashops
Големина:
teflon
Број На Модел На:
Тефлон
боја:
Злато
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No