.

Hotsale Bluetooth Itag Анти Изгубени Аларм Авто-Портрет Гласовен Запис Клучни Пронаоѓач Локатор За Пет Паричникот Дете Торба Куче Батеријата Вклучени

Hotsale Bluetooth Itag Анти Изгубени Аларм Авто-Портрет Гласовен Запис Клучни Пронаоѓач Локатор За Пет Паричникот Дете Торба Куче Батеријата Вклучени

217.92
DEN 153.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Hotsale Bluetooth Itag Анти Изгубени Аларм Авто-Портрет Гласовен Запис Клучни Пронаоѓач Локатор За Пет Паричникот Дете Торба Куче Батеријата Вклучени
Функција : itag е еден вид на bluetooth 4.0 ниска енергија производи, која работи преку itracing стан itag може да синџир на корисниците лесно загуби & вредни предмети заедно и работи со smart телефон за да се спречи изгубени. i Tag, исто така, е далечинска контрола на вашиот паметен телефон камера за авто-портрет. Покрај тоа,i Tag, исто така може да обезбеди минатата гледа pin-пад на мапата за да ви помогне да се опорави на вашите предмети и потрага твое автомобили во паркинг место. Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 Ниска потрошувачка на Енергија Компатибилен за Повеќето Bluetooth паметни телефони.(за Android 4.3 и погоре) кои Работат на далечина : ≤25m(надворешна средина) Погодни за Паричникот, Автомобил, Дете, домашни Миленици, Перници,Куфер или други предмети. Пакет се Вклучени : 1 x Bluetooth Tracker 1 x CR2032 Литиум Монета Батерија Забелешка : Оваа ставка дојде без мало кутија, но ние ќе се спакуваат и пред превозот. Драги Пријатели, Добредојдовте на нашата Продавница на aliexpress. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските.

Главните карактеристики

Јазик:
Англиски
Бренд Име:
Jninsens
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Апликацијата Возрасна Група:
Дете
Функција:
Порака Потсетник
Тип:
За Домашна Употреба