.

50 LED Самовила String Светла Соларна Батерија Управувана Борови шишарки Pinecone 7.5 M Божиќ Божиќ Свадба Партија Оркестарот

50 LED Самовила String Светла Соларна Батерија Управувана Борови шишарки Pinecone 7.5 M Божиќ Божиќ Свадба Партија Оркестарот

DEN 909.60

Пристапност
Во достапна форма


50 LED Самовила String Светла Соларна Батерија Управувана Борови шишарки Pinecone 7.5 M Божиќ Божиќ Свадба Партија Оркестарот
Опис На Производот :
Две копчиња операција дизајн, тоа е полесно да се користи.
Се супер светло и ниска потрошувачка на енергија.
Полу-диригент чип светлина, да биде кршење-доказ и се тресат-poof.
Бидат погодни за дома, хотел, гаража, автомобил, мотоцикл, Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, прозорец на екранот, итн.
Лесно да се инсталира на повеќето површини : ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, градина, дрвја, треви, стакло, дрво, метал, пластика, Новогодишни елки, итн.
Спецификација На Производот :
Точка Име : 7.5 M 50 Led диоди LED Соларна Батерија-Управувана string светлина
Вкупна должина : 7.5 M
Количината на led светилки : 50
Влезен Напон : 1.2 V ( 1*АА батерија)
Тип на прекинувач : Три тип (On/Трепка/Исклучување)
Животниот век : 10000 часа
Жица Боја : зелена
Пакет : хартија кутија
Производ Структура : led светилки, зелена жици, привезоци, соларен панел и носителот.
Осветлување Mode : On/Трепка
Забелешки :
АА соларна батерија е вклучена во соларен панел.
Ако сакате која било друга боја од слики, ве молиме оставете порака прво.
Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.
Известувања :
1. Иако повеќето од нашите светилки може да се користи на отворено и во најекстремните услови, тоа е се уште важно да се заштити напојување и контролор, особено во дожд или снег.
2. RGB боја значи : Црвена, Зелена, Сина и Жолта се случајно наведени на Секвенца и Квантитет.
3. Поради различни визуелни ефекти од различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB, бела, Топло Бела
Бренд Име:
YIcolor
Е Светилки Вклучени:
Yes
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Напон:
6V
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Арт Деко
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1 месец
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
КМ-SP50
Карактеристики:
Енергија-заштеда, животната средина и убава
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сончевиот