.

2 ПАРЧИЊА Мотоцикл CNC Предни Сопирачки Дискови ЗА SUZUKI GSXR 600/750 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 GSXR 1000 диск кочница Роторот

2 ПАРЧИЊА Мотоцикл CNC Предни Сопирачки Дискови ЗА SUZUKI GSXR 600/750 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 GSXR 1000 диск кочница Роторот

9840.00
DEN 8167.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : ЦРНА и ЗЛАТНА Завртки дупка : 6 Димензија : Надворешниот Дијаметар : 31 CM Диск Дебелина : 0.5 CM Fitment : ЗА SUZUKI GSXR 600 2008-2014 ЗА SUZUKI GSXR 750 2008-2014 ЗА SUZUKI GSXR 1000 2009-2014 Пакет се Вклучени : 2 x Предни Диск Сопирачки Роторот.(ПРЕД-L/R)

Главните карактеристики

Година:
2008-2014
Објектот Тежина:
3.6kg
Објектот Дијаметар:
31cm
Бренд Име:
ARASHI
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Материјал Тип:
AISI 420
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
DBS045W
Објектот Ширина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
000inch
Модел:
DBS045W
Fitment:
08-14 GSXR 600/750;09-14 GSXR 1000
боја:
Злато и црна