.

Нови Широк Footpeg нога штипки за Suzuki РМ 80 RM80 1993-2001

Нови Широк Footpeg нога штипки за Suzuki РМ 80 RM80 1993-2001

DEN 1140.48

Пристапност
Во достапна форма


Подобрување на вашиот велосипед погледнеме со овој елегантен нога колче за полнење !
Лесна инсталација на повеќето модели - Инструкции Не се вклучени
Материјал –Челик
Боја – Јаглен Сива
Тежина: 611g
ОДГОВАРА :
Suzuki РМ 80 1993-2001 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети.

Главните карактеристики

Објектот Должина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
нога штипки
Бренд Име:
stenzhorn
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Тежина:
611g
Објектот Висина:
5cm