.

Мотоцикл Кочница Господар Цилиндар Со Резервоар ATV Quad Dirt Bike Јама Задна Нога MAY17_25

Мотоцикл Кочница Господар Цилиндар Со Резервоар ATV Quad Dirt Bike Јама Задна Нога MAY17_25

465.12
DEN 414.00 -11 %

Пристапност
Во достапна форма


Мотоцикл Кочница Господар Цилиндар Со Резервоар ATV Quad
Dirt Bike Јама Задна Нога MAY17_25
Универзална вклопат за повеќето кал велосипеди Спецификација : Материјал : Алуминиум Боја : Злато Пластични црева должина : 26cm Монтажа Страната Центар до Центар Растојание е 45mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1)ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2)се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Масло Цилиндар

Главните карактеристики

Објектот Должина:
26cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
254g
Објектот Дијаметар:
4.5cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
wupp
Специјални Функции:
Други
Име На Модел:
Мотоцикл Кочница Господар Цилиндар Со Резервоар АТВ
боја:
Злато
Пластични црева должина:
26cm
Количина:
1 Компјутер