.

Мотор накладките За SUZUKI РМ 85 K5/K6/K7/K8/K9/L0/L2 2005-2012 РМ 85 LK5/LK6/LK7/LK8/LK9/LL0/LL2 Голем 19 тркало 2005-2013

Мотор накладките За SUZUKI РМ 85 K5/K6/K7/K8/K9/L0/L2 2005-2012 РМ 85 LK5/LK6/LK7/LK8/LK9/LL0/LL2 Голем 19 тркало 2005-2013

DEN 623.52

Пристапност
Во достапна форма


Мотоцикл накладките За SUZUKI РМ 85 K5/K6/K7/K8/K9/L0/L2 2005-2012 РМ 85 LK5/LK6/LK7/LK8/LK9/LL0/LL2 Голем 19" тркало 05-13
Fitment : За KAWASAKI KX 80 R7/W1/W2/W3 97-00 F KX 85 А1-A5/A6 F/A7 F/A8 F/A9 F/AAF/ABF/ACF/ADF (17" предните тркала/14" задните тркала) 01-13 F KX 85 11 Б1-B5/B6 F/B7 F/B8 F/B9 F/БПО/BBF/BCF/BDF (19" предните тркала/16" задните тркала) 01-13 F KX 100 B7/Ц1/C2/C3 97-00 F KL 250 G1/G1 A Супер Sherpa 97 F KL 250 J1-J3 Stockman 00-02 F KLX 250 H1 'Супер Sherpa' 98 F За SUZUKI РМ 85 K5/K6/K7/K8/K9/L0/L2 Мали 17" тркала 05-12 F РМ 85 LK5/LK6/LK7/LK8/LK9/LL0/LL2 Голем 19" тркало 05-13 F РМ 100 К3 03 С

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За KAWASAKI KX 80 R7/W1/W2/W3 97-00
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
мотоцикл накладките
Име:
Мотоцикл Сопирачките Дискови Влошки
Fitment1:
За KAWASAKI KX 80 R7/W1/W2/W3 97-00
Fitment2:
За KAWASAKI KX 85 А1-A5/A6F/A7F/A8F/A9F/AAF/ABF/ACF/ADF