.

2018 Куче Нова Година Ву Ксу Комеморативна Монета Нова Година Подарок за Сувенири Декорација Златни Сребрени Кутре

2018 Куче Нова Година Ву Ксу Комеморативна Монета Нова Година Подарок за Сувенири Декорација Златни Сребрени Кутре

82.08
DEN 71.00 -13 %

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : 2018 за Куче!И ние дефинитивно ќе prepair за овој прекрасен фестивал.Оваа комеморативна монета е дизајниран 2018 Куче и нова година.Fulled со посебни обрасци,тоа е совршено се вклопуваат за овој фестивал атмосфера!Згора на тоа репрезентативен марка за Куче Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Equisite моделот носи повеќе фестивал атмосфера! Може да се сувенир уметност&колекционерски,бизнис празник декорација подарок. Тоа е одличен за одбележувањето значење. Совршен подарок за домашна колекција или канцеларија уметност. 1 компјутер од комеморативна монета само,други додатоци на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Цинк Легура Предмет Тип : 2018 Куче Шаблон Тип : Куче Димензии : 3.8x0.3cm/1.50x0.12" Боја : Сребрена,Златна Погоден За : Уметност&Собирање,Бизнис Подарок,Домашна Декорација. Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3.Нашите производи се заштитени со пластична кутија, пластична кутија може да бидат оштетени за време на транспортот, бидете внимателни пред ставање на ред, Ако предвид тоа, ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Тип:
сувенир монета
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Полициски Кучиња Комеморативна Монета 2018 Куче
Материјал:
PU
Материјал:
Цинк Легура