.

Meotina Чевли Жените Сандали, Сандали На Платформа Со Отворен Пети Платформа Оптоварување Сандали Дами Плажа Чевли Се Меша Бои Каузална Чевли 34-42

Meotina Чевли Жените Сандали, Сандали На Платформа Со Отворен Пети Платформа Оптоварување Сандали Дами Плажа Чевли Се Меша Бои Каузална Чевли 34-42

1961.28
DEN 1020.00 -48 %

Пристапност
Во достапна форма


Може да се Види на Чевли Видео на Компјутер
Внимание : Becuase дизајнот на овој чевли , бојата на секоја чевли се различни ,тоа е у nique,
така горниот боја нема да биде иста со овие слики.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Слатка
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Број На Модел На:
2017 сандали 77
Бренд Име:
Meotina
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сандала Тип:
Основни
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Оптоварување
НИ Големина:
4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10
Големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42
Пета:
оптоварување пета
Чевли:
жените сандали
Сезоната:
Лето Есен Пролет
боја:
црвена сина, жолта
Пета Висина:
5cm
Функција:
Платформа Оптоварување Сандали
Карактеристика 2:
Chaussure Femme
Zapatos Mujer:
платформа сандали