.

10cm кинески дома декор ѕид скулптура статуата на Буда Автомобил дрво буда оркестарот дома бог статуа канцеларија додатоци за декорација биро

10cm кинески дома декор ѕид скулптура статуата на Буда Автомобил дрво буда оркестарот дома бог статуа канцеларија додатоци за декорација биро

2325.12
DEN 2139.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


wy-приклучок-крај Драги пријатели,
Добредојдовте на CC начин на Живот Продавница ! Кликнете за да дознаете повеќе. Додадете вашите Омилени Продавници за да се добие забава .
Ние сме главно произведува Уметности & Занаети. можете да најдете многу различни видови на Занаети.Ние прифаќаме да обичај ,исто така нешто што може да ми кажете.
Карактеристики : Материјал : Кинески Boxwood(huangyang)
Испорака
Откако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Пакет
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контакт usinstead на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно.
Во случај на неискористениот,ние може да се врати на заеднички производи (не фото custom) во рок од 7 дена без причина, ако не сте задоволни со тоа, меѓутоа, купувачот мора да плати за сите превозот цена и ние ќе рефундирање при приемот на стоката.

Главните карактеристики

Материјал:
Дрво
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Будизмот