.

Кинески Fengshui Рачно Изработени Месинг Пари Монети Петел Кокошка Статуа, Златен Богатство Горди Петел Figurine Дома Декор Housewarming Con

Кинески Fengshui Рачно Изработени Месинг Пари Монети Петел Кокошка Статуа, Златен Богатство Горди Петел Figurine Дома Декор Housewarming Con

DEN 1466.40

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тема:
Животните
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
Точка Бр.:
ХТ-G0635
Големина:
11x5x12cm