.

Aomily 100pcs/Set Злато Печатење Круг Мус Торта Одбори Хартија Cupcake Десерт Прикажува Фах Свадба Торта Тесто Декоративни Комплет

Aomily 100pcs/Set Злато Печатење Круг Мус Торта Одбори Хартија Cupcake Десерт Прикажува Фах Свадба Торта Тесто Декоративни Комплет

662.88
DEN 398.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Хартија
Боја : Златна
Дијаметар : 8cm/3.15"(appr.)
Карактеристики :
- Направени од хартија материјал, безбедно и здравје.
- Се користи за прикажување на колачи, cupcakes и колачиња.
- Сјајни и привлечни златна боја, најдобро за продажба на вашите торти.
Пакет се вклучени :
100 Парчиња Торта Одбор
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Стои
Бренд Име:
Aomily
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
торта стои
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
CIQ
Материјал:
Хартија