.

3 Боја Стомакот Танцување Појас за Продажба BellyDance Монети Хип Шамија Стомак Танц Племенски Танц Појас Стомак Танц, Хип Шамија Племенски Појас

3 Боја Стомакот Танцување Појас за Продажба BellyDance Монети Хип Шамија Стомак Танц Племенски Танц Појас Стомак Танц, Хип Шамија Племенски Појас

955.20
DEN 812.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
J01361
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Стил:
племенски хип шамија
Број На Модел На:
J01361
боја:
Црна, темно зелена, темно црвена
Објектот Вклучуваат:
1* хип шамија
Hight:
36cm
Должина:
92cm
Рака должина (една страна):
40cm
Име:
стомакот танц, хип шамија
Нето тежина:
0.33 kg