.

LOEN 1PCS Кожа Авто Седиште Јазот Организатор Складирање Кутија Автомобил Конзола Страна Џеб Седиште Пукнатина Складирање Кутија Седиште Јазот Џеб Организатор

LOEN 1PCS Кожа Авто Седиште Јазот Организатор Складирање Кутија Автомобил Конзола Страна Џеб Седиште Пукнатина Складирање Кутија Седиште Јазот Џеб Организатор

1271.52
DEN 827.00 -35 %

Пристапност
Во достапна формаИме : столче јазот складирање кутија со паричка кутија Материјал : СТП Кожа Големина : 24.5 x17 CM Одговара за : Универзална Пакување : 1 buc Седиште Пукнатина Складирање Кутија +1 buc монета кутија Функција : Складирање Кутија, Монета Кутија,Чаша Носителот 1. Создава Екстра Складирање на располагање за складирање како паметен телефон, паркинг билети, паричник, чаша вода и сл 2. Одлично Изработка и Исклучителна Потрага - Направени на супериорен СТП кожа, додадете стилски на вашиот автомобил внатрешни работи 3. Спречување на Мали Предмети пушти во Јазот Пополнува празнината меѓу конзола и столче. Лесно да се Инсталира, Само внесете јазот складирање кутија седиштето и на конзола, која е достапна за поголем јаз Место телефон, карти, монета, пари, клуч, чаша и така натаму. На столче организаторот ќе те спаси безброј време да се задржи важни работи и работи во секое време и насекаде. Карактеристики : 1.LOEN последниве стилски минималистички дизајн, разумни простор за складирање спецификација, употреба на повеќе пригоден, персоналните, пред крајот на доктрината ви овозможува да се вози на леснотија, лесен пристап до функцијата ви овозможува да се грижите-слободна, можете да се прошири повеќе простор за вашето физичко и ментално задоволство 2.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Loen
Материјал Тип:
ABS+ кожа
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
боја:
црно-кафеава&&Беж
Тип На Објект:
Мултифункционален Автомобил Чаша Носителот
Автомобил модел:
универзален автомобил
Автомобил Направи:
Автомобил Внатрешни Додатоци
Тип:
автомобил кутија
Производ модел:
TY315096
Автомобил модел:
За БМВ ФОЛКСВАГЕН АУДИ Мерцедес-Бенц