.

LUOTEEMI Сребрен Тон Нов изглед Бела Имитација Бисери Со Јасни Круг CZ Тенис Булчински Студ Обетки За Жените Свадба Накит

LUOTEEMI Сребрен Тон Нов изглед Бела Имитација Бисери Со Јасни Круг CZ Тенис Булчински Студ Обетки За Жените Свадба Накит

463.68
DEN 288.00 -38 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUOTEEMI
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E-2017120209-07A17
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
40.6mm*5.6mm/24mm*3.9mm
Тежина:
3.25g