.

ЈУН RUO Симпатична Бела Црна Ѕвезда Студ Earring Жена Розово Злато, Сребрена Боја не ' Рѓосувачки Челик Накит Девојка Подарок Партија Никогаш не Исчезнат 2017

ЈУН RUO Симпатична Бела Црна Ѕвезда Студ Earring Жена Розово Злато, Сребрена Боја не ' Рѓосувачки Челик Накит Девојка Подарок Партија Никогаш не Исчезнат 2017

328.80
DEN 230.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал
* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 3 Слоеви 18 К розово злато позлатен
* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат Производ карактеристики
Високо полиран/ Спречување на алергијата/парична Казна изработка
никогаш не исчезнат големина
1 CM во пакување
OPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilf
Напомена :
овој објект не е предмет на 24-час испраќање полиса, контактирајте го suppler пред
со нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.
Чист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и анти-алергија
Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
ЈУН RUO
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E105
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Должина:
1 CM