.

Be8 Сосема Нов Вода Капки Претставува Круг На Растенијата Earring За Жените Трендовски Накит Патување Партија Убавина Brincos Pendientes E-189

Be8 Сосема Нов Вода Капки Претставува Круг На Растенијата Earring За Жените Трендовски Накит Патување Партија Убавина Brincos Pendientes E-189

531.84
DEN 394.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма


Be8 Сосема Нов Вода Капки Претставува Круг На Растенијата Earring За Жените Трендовски Накит Патување Партија Убавина Brincos Pendientes E-189
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E-189
Бренд Име:
Се 8
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Студ Earring
квалитет:
ААА Врвот Одделение
Пакет:
Opp вреќа/Velet Торбичка/Подарок Кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Еколошки Стандарди:
Еколошки Стандарди
Occassion:
Годишнината/ Ангажирање/ Подарок/ Партија/ Свадба,Шопинг
боја:
бело злато боја/Розово злато боја/златна боја