.

MEEKCAT Класичен Австриската Кристали Мода Црна Цвет Обетки Brincos де Ouro Топла Продажба За жена Партија Додатоци Накит

MEEKCAT Класичен Австриската Кристали Мода Црна Цвет Обетки Brincos де Ouro Топла Продажба За жена Партија Додатоци Накит

407.52
DEN 208.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : MEEKCAT
Meterial : бакар
Главниот Камен : Никој Позлата : Бело Злато/Розово Злато Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)
Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
18k Студ обетки
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
18k злато Шалче
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
10.37 g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател