.

Асиметрични Tassel Долго Студ Обетки За Жените Симулирани Бисер Кристал Pendant Обетки Кубни Циркони Златна Боја Дами Накит

Асиметрични Tassel Долго Студ Обетки За Жените Симулирани Бисер Кристал Pendant Обетки Кубни Циркони Златна Боја Дами Накит

139.20
DEN 77.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма

Асиметрични Tassel Долго Студ Обетки За Жените Симулирани Бисер Кристал Pendant Обетки Кубни Циркони Златна Боја Дами Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура,Кристално Боја :
Злато Боја Количина : 1 пар

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
784
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
wj.јао
боја:
злато боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално
is_customized:
Yes