.

2017 лето нов висок квалитет на жените нови lotus обетки се зголеми обетки мулти-слој lotus обетки мода девојка е подарок

2017 лето нов висок квалитет на жените нови lotus обетки се зголеми обетки мулти-слој lotus обетки мода девојка е подарок

48.00
DEN 24.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YIERMEI
Број На Модел На:
ER330
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад