.

20PCS/ПАКЕТ скок earring унисекс човек жена мода уво пирсинг накит од не ' рѓосувачки челик тело пирсинг

20PCS/ПАКЕТ скок earring унисекс човек жена мода уво пирсинг накит од не ' рѓосувачки челик тело пирсинг

443.04
DEN 443.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


20 PCS/ПАКЕТ скок earring унисекс човек жена мода уво пирсинг накит од не ' рѓосувачки челик тело пирсинг
Mail материјал : не ' рѓосувачки челик со Дебелина на стеблото : 1.2 mm (16g) Боја : сребрена, црна,златна

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Скок
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
BBY-3
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик