.

Автомобил Мие Автомобилот за Миење Перење Ракавици Микрофибер Вештачка Волна Чистење на Автомобил Додатоци за Автомобил-стил, Мека Авто Нега

Автомобил Мие Автомобилот за Миење Перење Ракавици Микрофибер Вештачка Волна Чистење на Автомобил Додатоци за Автомобил-стил, Мека Авто Нега

84.48
DEN 69.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : Високо квалитетна волна прави исклучителна пена Mitten дизајн да обезбедува подобра пропадна отпор Погоден за чистење на автомобил, мебел, стакло и др. Материјал : Вештачка Волна Боја : Беж Големина : Како на Сликата
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Перење Ракавици
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Должина:
24cm
Објектот Ширина:
16.3cm
Бренд Име:
ASMILE(清洁)
Материјал Тип:
вештачка волна
Објектот Тежина:
37g
Модел:
12722