.

DESMIIT Бренд Mens Пливање Шорцеви Бермуди Surf Костим за Капење Геј костими за капење на Плажа Панталони Брз Суво Лето Спортски Маскирна Секси

DESMIIT Бренд Mens Пливање Шорцеви Бермуди Surf Костим за Капење Геј костими за капење на Плажа Панталони Брз Суво Лето Спортски Маскирна Секси

959.52
DEN 768.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела Мерење Во CM Големина Половината Панталона Должина Бедрото ЦИРА Летаат Должината на Телото М Висина 68 31 56 26 165 - 170 L 76 33 60 27 170 - 175 XL 80 35 64 28 175 - 180 XXL 86 37 68 29 180 - 185
Мерење Во Инчи Големина Половината Панталона Должина Бедрото ЦИРА Летаат Должината на Телото М Висина 26.8 12.2 22.0 10.2 65.0 - 66.9 L 29.9 13.0 23.6 10.6 66.9 - 68.9 XL 31.5 13.8 25.2 11.0 68.9 - 70.9 XXL 33.9 14.6 26.8 11.4 70.9 - 72.8
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
desmiit
Пол:
Мажи
Функција:
Брз Сува
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
S718
Возраст Заградата:
Возрасни
Место на Потекло:
Кина
ткаенина име:
100% Полиестер
Боја:
Црна, Сива, Сина Боја, Маскирна
Големина:
M, L, Xl, XXL
Пакување:
Оригиналниот пакет за секој парчиња
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Опис:
одборот шорцеви
надворешен надзор на камерата:
адвокатско пливаат шорцеви
надворешен надзор на видео камерата:
бермуди сурфање