.

година Бренд Вистински Циркони жолто злато Боја Микро Инлеи Едноставна Bowknot Прстени за Жени Против Алергии 103213

година Бренд Вистински Циркони жолто злато Боја Микро Инлеи Едноставна Bowknot Прстени за Жени Против Алергии 103213

DEN 165.60

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 8, 9
Бренд Име:
TRACYSWING
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
103213
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Види слика