.

JEXXI Сосема Нов Моден Широк Слон Накит Стилски Панк Мажи Жени Прст Прстен Бело/Црна Боја парична Казна 925 Сребрен Bijoux

JEXXI Сосема Нов Моден Широк Слон Накит Стилски Панк Мажи Жени Прст Прстен Бело/Црна Боја парична Казна 925 Сребрен Bijoux

190.08
DEN 123.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Број На Модел На:
J46301
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n