.

JEXXI Bijoux Мода Сребрена Боја Накит CZ Кристал Едноставна Круг Вистинска Љубов Двојка Љубовник Прстени Свадба Ангажман Прстени

JEXXI Bijoux Мода Сребрена Боја Накит CZ Кристал Едноставна Круг Вистинска Љубов Двојка Љубовник Прстени Свадба Ангажман Прстени

792.00
DEN 79.00 -90 %

Пристапност
Во достапна форма


Прстен големина : Прилагодлив
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : Сребро 925
Количини : 1 компјутер
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.

Главните карактеристики

Бренд Име:
JEXXI
Пол:
љубителите'
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
XJZ074
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Површината Ширина:
Види детали
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба