.

Чипка Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани Душо Сирена Appliques Евтини Boho Плус Големина Свадба Gown Свадба Фустани

Чипка Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани Душо Сирена Appliques Евтини Boho Плус Големина Свадба Gown Свадба Фустани

5664.00
DEN 5154.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridals стил Airecollection итн. Нашата Фабрика Функција : 1. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем. 2. Конкурентна Цена. - Повеќе количини, повеќе попуст. 3. Брза Испорака на Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени. 4. Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашањето Целосна наплата ќе биде почестен & се Врати превозот цена ќе биде наша одговорност.
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно. Големина на единица : cm или инчен 1.Целосна Биста = ? 2.Половината = ? 3.Колковите = ? 4.горниот биста = ? 5.под биста = ? 6.Брадавица да Брадавица = ? 7.Рамо до рамо = ? 8.Должина рамо до биста = ? 9.Пред Должина Рамо до Половината = ? 10.Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11.Висина = (од врвот? до подот без чевли)
12.Фустан во боја = ?
A. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Назад Дизајн:
Ланче
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
HVVLF
Половината:
Природни