.

Bangrui 2017 Етиопската Етничка Накит сетови Ѓердани/Обетки/Прстен/Алка Златна Боја Африкански Habesha Подарок Еритреја поставува

Bangrui 2017 Етиопската Етничка Накит сетови Ѓердани/Обетки/Прстен/Алка Златна Боја Африкански Habesha Подарок Еритреја поставува

523.20
DEN 523.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui 2017 Етиопската Етничка Накит сетови Ѓердани/Обетки/Прстен/Алка Златна Боја Африкански Habesha Подарок Еритреја поставува Информации : Minmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥5 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail. Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 20-50 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 2.Материјал : Месинг 3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4.Пакет : Opp кеси 5.Акции : Во парк точка 6.Никел слободни и да Доведе слободни. 7. Ги задоволи Европскиот стандард 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Мажите,Унисекс
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
10020403
Бренд Име:
Bangrui
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Pendant/Алка/Earring/Прстен
боја:
Злато Позлатен
обложено:
вакуум позлата
Гаранција:
Две Години Гаранција
is_customized:
Yes
Накит Тип:
2017 Етиопската Етничка Накит сетови Ѓердани/Обетки/Прстен/Закачам
Стил:
Романтични