.

Континентална ретро оркестарот декорација Дома Мебел дневна соба модел соба свадба реквизити голем светилник на смола занаети

Континентална ретро оркестарот декорација Дома Мебел дневна соба модел соба свадба реквизити голем светилник на смола занаети

DEN 13838.40

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
casamento
Стил:
Европа
Материјал:
мозаик
Тип:
Candelabra
Употреба:
Барови
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Материјал:
Смола
Член Број:
Sh