.

ретро романтична свеќа Тајван украси Вечера Свеќи Маса Оркестарот реквизити Американски Дома Мебел дневна соба

ретро романтична свеќа Тајван украси Вечера Свеќи Маса Оркестарот реквизити Американски Дома Мебел дневна соба

DEN 15936.00

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
casamento
Стил:
Европа
Материјал:
Керамички
Тип:
Candelabra
Употреба:
Барови
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Стил:
Ретро носталгија
Објектот нема:
H11797