.

1Pair ABS Хром Право & Левата Страна Магла Светлина Рамки Магла Светилка Опфаќа за Субару Шумите 2014-

1Pair ABS Хром Право & Левата Страна Магла Светлина Рамки Магла Светилка Опфаќа за Субару Шумите 2014-

2399.52
DEN 2208.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


1 Pair ABS Хром Право & Левата Страна Магла Светлина Рамки Магла Светилка Опфаќа за Субару Шумите 2014-2016
За Субару Шумите 2014-2016
Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.
Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.
Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Превозот Информации :
Ние ги испратите Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Капи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Модел Година:
2014-2016
Име На Модел:
SL1618
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
SPEEDLONG
Специјални Функции:
правец на ветер
Автомобил модел:
за субару шумарот
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS