.

1 Пар Пред Магла Светлина Светилка Рамки Браник Опфаќа Трим Лево+Правото за Nissan Sentra -2017

1 Пар Пред Магла Светлина Светилка Рамки Браник Опфаќа Трим Лево+Правото за Nissan Sentra -2017

2447.04
DEN 2251.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


1 Пар Пред Магла Светлина Светилка Рамки Браник Опфаќа Трим Лево+Правото за Nissan Sentra 2016-2017
Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.
За Nissan Sentra 2016-2017
Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.
Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Превозот Информации :
Ние ги испратите Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Капи
Објектот Дијаметар:
5
Објектот Тежина:
0.35kg
Име На Модел:
SL1306
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
SPEEDLONG
Автомобил модел:
За Nissan Sentra 2016-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Модел Година:
2016-2017
Специјални Функции:
правец на ветер