.

2X C1F6 Супер Luminoso Del Faro ПРЕДВОДЕНА од 36 W 3600LM Anteriore Авто Lampadina Автомобили 6500 H4 H8 H11 H1 H7 9005 9006 ЛА Lampadina

2X C1F6 Супер Luminoso Del Faro ПРЕДВОДЕНА од 36 W 3600LM Anteriore Авто Lampadina Автомобили 6500 H4 H8 H11 H1 H7 9005 9006 ЛА Lampadina

921.60
DEN 489.00 -47 %

Пристапност
Во достапна форма


Напомена :
Нашите пакување методи се да не се земе пакување кутија.Ако постои експрес испорака трошоци треба да се спакуваат кутија ние дополнително ќе се прифати -2.Ако е потребно да ве молиме да контактирате со нас за да
измените единечна цена пред ставање на ред, во исто време додека на ставање на ред забелешки добра.Ви благодариме
Ако имате било какви порака од правам не разбирам, добредојде на овој магазин стока, ние ќе ви одговори
вие во рок од 24 часа.Благодарение на вашата und
Приклучок Тип : H13,Hi-Lo Зрак ( 72 [email protected]висока зрак, 72 [email protected] ниска зрак ) H4,Hi-Lo Зрак ( 72 [email protected]висока зрак, 72 [email protected] ниска зрак ) 9004,Hi-Lo Зрак ( 72 [email protected]висока зрак, 72 [email protected] ниска зрак ) 9007,Hi-Lo Зрак ( 72 [email protected]висока зрак, 72 [email protected] ниска зрак ) 9006(HB4),еден Зрак ( 72 W/set,36 W/сијалица ) 9005(HB3),еден Зрак ( 72 W/set,36 W/сијалица ) H11,еден Зрак ( 72 W/set,36 W/сијалица ) H7,еден Зрак ( 72 W/set,36 W/сијалица ) H1,еден Зрак ( 72 W/set,36 W/сијалица ) H3,еден Зрак ( 72 W/set,36 W/сијалица )
9012,еден Зрак ( 72 W/set)
modello :
1. Оваа modello : C6 S Серијата на Сите Во Еден LED Del Faro Della Lampadina H7
(fatto da алта qualità corpo во lega ди alluminio + Ventilatore incorporato, Супер-raffreddamento)
2. Боја Temperatura : 6500 К (bianco)
3. Излез Potenza : 36 Вати/lampadina (72 W/set)
4. Текст Tensione : DC 8-36 V
5. Лумен : 3600 Лумен/lampadina (7200 LM/set)
6. Liffespan : 30000 H
7. LED Fonte di Luce : 2 pz КОЧАН Circuito Integrato del LED
installazione 8.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Lumens:
7600LM Пар
боја:
C1F6 КОЧАН
Тип Socket:
H8, H9, H1, H11, H7, 9005/HB3, H4/9003/HB2 Еден, 9006/HB4
Бренд Име:
DINGBIAOJI
Автомобил модел:
Универзален и за светот
Напон:
24V
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
Комбо
Температура На Боја:
6500K
Wattage:
72W headlight for Civic/Focus/Fusion/Ram/Cam
Автомобил Марка:
Универзален и за светот
Тип На Објект:
Извори На Светло