.

4x 3led светилки drl брза помош, Полициски Flasher Strobe светлина 12 фолксваген toyotaa Автомобил сини LED педалата на Мотоцикл Итна поправка lampen

4x 3led светилки drl брза помош, Полициски Flasher Strobe светлина 12 фолксваген toyotaa Автомобил сини LED педалата на Мотоцикл Итна поправка lampen

624.00
DEN 593.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

4x 3led Супер светло светилки drl брза помош, Полициски Flasher Strobe светлина Бар 12 V Автомобил LED педалата за Камион Мотоцикл Итни светилка Забелешка : Овој Модел на контрола од страна на безжичниот далечински управувач,светла боја се Црвено&Blue/Сите Црвени/Сите Сини/Сите Бела/ Сите Килибар/White&Килибар ,Pls ве молиме изберете ја вашата како бои кога ќе се направи ред,ви Благодарам Топло Забелешка : Овој модел се работи Само за DC 12 V ,Pls не работат за 5 V USB .Ви благодариме 4 Панели,3 Led диоди : 3 Led диоди по Panel Напон : 12 V Излезна Моќност : 6 W кутијата за Контрола димензии : (7.7x4.8x3)cm / (3x1.9x1)" Надворешен Жица должина : околу.2.6 m (103") Функција : - Секоја светлина бар содржи 3 led светла - 3 различни начини на strobing / трепка - До 60,000 часа животен век - Одлично за внатрешни работи headliners - Прифатлива strobe светла за вашиот надворешен решетка - Лесна Инсталација,може да се монтира на многу локации ги Красат вашите автомобили со оваа мода led strobe светлата, да ви помогне да се добие задоволство, сигурност и удобност, и создавање на еден вид на семејна атмосфера на топло и романса. Пакетот Вклучува : 4 x3 LED Strobe Светлина 1x Контролер кутија

Главните карактеристики

боја:
црвена и сина, Црвена, Бела, Сина
Работна температура:
-40-50
Wattage:
12
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Позиција:
Страни & Средината
Тип:
Работа Светлина
Ingress Protection:
Подобро Од IP68
Зрак Агол:
Поплави
Температура На Боја:
8000k
степен:
детали
Бренд Име:
WTS
Ефект:
Предупредување светкави
Контрола:
Безжичен Далечински