.

КО СВЕТЛИНАТА 6 40W Поплава Зрак LED Работа Светлина Бар Теренски 12V 24V Led Лента за Камион Автомобил UAZ Брод 4x4 SUV АТВ Киа Автомобили Магла Светилка

КО СВЕТЛИНАТА 6 40W Поплава Зрак LED Работа Светлина Бар Теренски 12V 24V Led Лента за Камион Автомобил UAZ Брод 4x4 SUV АТВ Киа Автомобили Магла Светилка

1569.60
DEN 958.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


Додадете Собирач Или Шопинг Кошничка за Да Добиете Попуст!!!Контактирајте Ме! КО СВЕТЛИНАТА 6" 40 W Поплава Зрак LED Работа Светлина Бар Теренски 12 V 24 V Led Лента за Камион Автомобил UAZ Брод 4x4 SUV АТВ Киа Автомобили Магла Светилка за во Автомобил-Стил, ПРЕДВОДЕНА Работи Светлина/Работа Светлина Бар за Авто Led Моќност : 40 W led работа светлина Оперативен Напон : 9-30 V DC, одговара 12 V 24 V автомобили Боја Температура : 6000 K Зрак : потопот зрак Led Возење Зрак Материјал : Diecasting 6063 алуминиум ЛЕЌА : ПММА Домување боја : Црна боја Работен Живот:50000hours Прозрачна : 4000 LM Големина : 150mm*43mm*50mm Операција Температура : -40°C ~ 80°C Сертификација : ISO9001 CE FCC ROHS IP67 Fitment : 1.се применуваат за : за Подигнување ,Вагон, UTB, UZA, АТВ ,ЏИП, Камион ,Брод, Автобус 2.се применуваат за : за Спорт Комунални услуги, 4 WD 4 X4 ,Рударство, Морски, Автомобил, багер 3.се применуваат за : за Трактор ,UTE ,Ван Camper ,патот ролери ,булдожер ,кран 4.се применуваат за : за Поларис RZR XP1 K RZR 1000 RZR 900 камион, воз, мотор 5.Се применуваат за : за RZR Теренски Jeep Носорог Sandrail Canam Кабриолет UTV 6.Се применуваат за : за off-road возила, воена, пловењето, земјоделство и тешка опрема итн. Пакетот Вклучува : 2 x Автомобил Врвот LED Светла Работа

Главните карактеристики

Температура На Боја:
6000K
Работна температура:
-45-+85 Степен
Зрак Агол:
Поплави
Ingress Protection:
IP67
Позиција:
Средината
Бренд Име:
КО СВЕТЛИНА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
степен:
Комбо
Wattage:
40W
Тип:
Работа Светлина
зрак:
Поплава Зрак автомобил led работа светлина бар
живот време:
50000hs Работа Светлина
Led Чип Производител:
Led Чип теренски возење светлина
Wattage:
40W Car LED Work Light
Поставување на Возило:
работи светлина, foglight,фарови за auto,магла светилка
Одговара на различни возила:
За Камиони, За SUV, За Автобус итн
одговара возило:
За Hummer, Chrysler, Тојота, Хонда, jeep,киа, фолксваген,
Тип На Објект:
Автомобил Работа Светлина/ светлата за мото/
Автомобил модел:
За BMW e46,e39,chevrolet cruze,мерцедес, ФОЛКСВАГЕН, ford focus
Fittment:
За Nissan , Tiguan ,Hyundai UTV АТВ