.

Оригиналниот Tibhar ЛУДИ БУЛ II тенис на маса гума за 40+ пинг-понг игра направена во Германија мозолчиња во добра во брзина и спин

Оригиналниот Tibhar ЛУДИ БУЛ II тенис на маса гума за 40+ пинг-понг игра направена во Германија мозолчиња во добра во брзина и спин

2169.60
DEN 1453.00 -33 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашиот магазин
Оригиналниот Tibhar ЛУДИ БУЛ II тенис на маса гума
Мозолчиња во
леплива
Сунѓерот MAX
Брзина 100
Контрола 85
Спин 103
одговараат за брз напад со јамка
Направена во Германија и во оригиналното пакување
Оваа цена е само за едно парче
ЛУДИ БУЛ II е идентификувано како претставник на 40-плус ера. Како позитивни така и негативни употреба може да се подобри техничката стабилност и намалување на грешките. Благодарение на напредната технологија на "бик" II е висок и директно во Германија од страна syntt ефикасноста на технологијата за истражување и развој на нови производи, ги задоволуваат корисникот избор на опрема бара, преку "enhanced високо еластична сунѓерот торта" и гума "прашка" комбинација на површината технологија, направи сет на лепило има добра толеранција на грешка, одличен чувство на допир играчи. На енергија произведена од страна на напредни лепак процес значи дека "бул II" е затоа повеќе во можност да ја контролира топката и да ја ротирате. Средна цврстина сунѓерот за повеќе сеопфатни играчи како ротација и технологија, тоа е фокусот на рамнотежа - со голема ротација - контрола сет на лепак, отвора тенис на маса нова цена приказ, чиста игра чувство
.

Главните карактеристики

Контрола Средства:
Хоризонтална Контрола
Број На Модел На:
ЛУДИ БУЛ II
Гума:
Мозолчиња Во
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
дното:
no
Baseboard Слој Број:
no