.

Табела Тркач Покрие Tassel 30 x 160 180 210 250cm Геометриски Сина Беж

Табела Тркач Покрие Tassel 30 x 160 180 210 250cm Геометриски Сина Беж

1195.20
DEN 1195.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
33x160cm, 33x180cm, 33x210cm, 33x250cm
Бренд Име:
Sofdi
Техника:
Ткаени
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Геометриски