.

новите 7 инчен таблет на Допир Digitizer capactive панел стакло леќа XC-PG0700-197-FPC-A0 A+ квалитетот 185*111mm XC-PG0700-197

новите 7 инчен таблет на Допир Digitizer capactive панел стакло леќа XC-PG0700-197-FPC-A0 A+ квалитетот 185*111mm XC-PG0700-197

DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно. Топло прашува : Нашата компанија е принцип е : Висока-квалитет на производите, добра услуга став!!! Купи евтино ѓубре,губење на вашето време и пари,тоа е подобро да додадете малку пари за да купи квалитет на производот,ние само се произведуваат високо квалитетни производи,доколку има квалитетот на производот проблеми,wewill ви даде задоволителен третман. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи alibaba дупки,екран на допир и LCD, не може да се избере боја,ве молиме оставете порака што треба бојата,инаку,ние автоматски ќе испрати!!! Царински даноци Chossing DHL UPS, TNT FEDEX превозот брзина брзо Сепак,тоа може да предизвика царинската оданочуваат,тоа е купувачот има обврска да го плати тоа ве молиме да се разбере ,благодарение Ако имате било qusetions за плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако имате било qusetions за плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. За Испорака : Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPS-от,E-пакет,Кина пост,Сингапур и така натаму.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
xc-pg0700-197-fpc-a0
Бренд Име:
CIMAGICTECH
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел