.

Црна Нови 8 Таблет Капацитивни екран на допир за 080339R01-v1 екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Црна Нови 8 Таблет Капацитивни екран на допир за 080339R01-v1 екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 982.08

Пристапност
Во достапна форма


Црна Нови 8" Таблет Капацитивни екран на допир за 080339 R01-v1 екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабел за заклучување и екран на допир панел форма е исто како слика.
Пакет : 1 PCs/многу Црн екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листата,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е иста како што е споменато модел или код. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
080339R01 v1
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел