.

Нова За 7 инчен Beeline Табот Про Таблета Екран на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За 7 инчен Beeline Табот Про Таблета Екран на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 335.04

Пристапност
Во достапна форма

Новите 7" инчен BEELINE ТАБОТ про Таблета Екран на Допир Digitizer екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екран панел форма.
Бидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и екран панел форма како што е нашата слика.
Пакет : 1 Црн Екран На Допир

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
Beeline Табот Про
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел