.

Нова За 7 инчен Таблет zhc-0312a Екран на допир екран на Допир Панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За 7 инчен Таблет zhc-0312a Екран на допир екран на Допир Панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 586.08

Пристапност
Во достапна форма


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број, и екран на допир панел формата е иста како и листата еден пред купување.
Бидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот модел.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир панел
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време. Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.
Ние сме професионални за да се спакуваат овој вид на објект од повеќе од 5 години.
Ние ги преземе сите ризик за да испратите нова парцела или целосна наплата ако на екранот е оштетена за време на превозот.
Ве молиме забелешка : Ова е екранот на допир делови за телефон, но не го продаде целосна телефони.
Сите делови беа тестирани пред превозот. ве молиме да проверите дали вашиот телефон плоча и конекцијата е со добра состојба.
Ако не можете да го направите да работи.ние не само што ги прифати замена за наплата. ако не можете да го прифати ова,ве молиме да не купи.
Ви благодариме
.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
zhc 0312a
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел