.

Мали 8 инчен resistive екран на допир за навигација GPS/DVD екран на допир екран на допир екран 179*146

Мали 8 инчен resistive екран на допир за навигација GPS/DVD екран на допир екран на допир екран 179*146

911.52
DEN 638.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Мали 8 инчен resistive екран на допир за навигација GPS/DVD екран на допир екран на допир екран 179*146

Главните карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD