.

7 инчни, 8 инчен, 10.4 инчен, 15 инчен resistive touch screen, USB контролер за полнење, мали конектор, 1 проред интерфејс

7 инчни, 8 инчен, 10.4 инчен, 15 инчен resistive touch screen, USB контролер за полнење, мали конектор, 1 проред интерфејс

902.40
DEN 632.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на Guang Hui допир
Добредојдовте да се распрашува : 13530001011 Ву
3.5 инчи, -22 инчи, четири линии Resistive touch screen возачот панел!
Целосен сет на контрола картички се вклучени :
(4 линија води X1 1 да 2.54, на четири линија, продолжување линија, на X1 USB конекција линија, на X1 диск, CD, и x1 )
Пукање во вид :

Главните карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD