.

Нови вистински Kunlun MCGS екран на допир TPC070-KE, 070TC, ТД, 070TE екран на допир

Нови вистински Kunlun MCGS екран на допир TPC070-KE, 070TC, ТД, 070TE екран на допир

936.00
DEN 655.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Нови вистински Kunlun MCGS екран на допир TPC070-KE, 070 TC, ТД, 070 TE екран на допир

Главните карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD